Σχεδιαστές » N-Q » Συπρε « Ομάδες

Vie de Chateau Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες και άνδρες

Vie de Chateau Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες και άνδρες

ταμπάκο

Vie de Chateau από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Συπρε άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Vie de Chateau κυκλοφόρησε το έτος 1992. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Patricia de Nicolai. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, φτέρη, γρασίδι και νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι βετιβέρ, ταμπάκο και άχυρο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, πατσουλί, δρυς βρύα και δέρμα.

γκρειπ φρουτ φτέρη γρασίδι νότες πρασίνου

βετιβέρ ταμπάκο άχυρο

Μόσχος πατσουλί δρυς βρύα δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vie de Chateau by Nicolai Parfumeur Createur.

Vie de Chateau Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Vie de Chateau fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Vie de Chateau, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vie de Chateau by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vie de Chateau by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε
Comme des Garcons Comme des Garcons Tom Ford Noir de Noir Penhaligon`s Quercus Christian Dior Diorling Roberto Capucci Capucci Pour Homme Ayala Moriel Grin Bronnley James Bronnley Atelier Cologne Trefle Pur Gianfranco Ferre GFF Uomo Floris JF Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Paper & Cotton Escentric Molecules Escentric 03