Σχεδιαστές » N-Q » Συπρε « Ομάδες

Vie de Chateau Intense Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες και άνδρες

Vie de Chateau Intense Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες και άνδρες

Vie de Chateau Intense από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Συπρε άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ, Θυμάρι και εστραγκόν; η μεσαία νότα είναι γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι βρύα δριός, Βέτιβερ, πατσουλί, Πεύκο, ρετσίνη, ταμπάκο, άχυρο και Μόσχος.

Περγαμόντο γκρειπ φρουτ Θυμάρι εστραγκόν

γιασεμί

βρύα δριός Βέτιβερ πατσουλί Πεύκο ρετσίνη ταμπάκο άχυρο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vie de Chateau Intense by Nicolai Parfumeur Createur.

Vie de Chateau Intense Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Vie de Chateau Intense fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Vie de Chateau Intense, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vie de Chateau Intense by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vie de Chateau Intense by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε
Courreges Eau de Courreges Royal Copenhagen Royal Copenhagen Coty Chypre Lancome Trophee Bronnley English Fern Daniel Vaudd Mens Rea Daniel Vaudd Amplexus Pascal Morabito Passion Mediterrannee Yachting Francesco Smalto Molto Smalto Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Paper & Cotton Jacques Fath Ellipse Mansfield Piazzetta di Portofino  Fragranza Classica