Σχεδιαστές » N-Q » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Violette in Love Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

Violette in Love Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

Violette in Love Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες Εικόνες

Violette in Love από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Violette in Love κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Patricia de Nicolai. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, κασσία, βατόμουρο και κόλιανδρος; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, Βιολέτα και ρίζα ίρις; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

λεμόνι κασσία βατόμουρο κόλιανδρος

τριαντάφυλλο Βιολέτα ρίζα ίρις

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Violette in Love by Nicolai Parfumeur Createur.

Violette in Love Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Violette in Love fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Violette in Love, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Violette in Love by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Violette in Love by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Guerlain Aqua Allegoria Lilia Bella Isabella Rossellini Manifesto L`Occitane en Provence Eau d'Azur Aqaba Aqaba Spring Jo Malone White Jasmine & Mint Creed Irisia Monyette Paris Coquette Tropique L`Erbolario Neroli mark. mark Earth American Beauty Beloved Moments Daisy Fuentes Dianoche Ocean Night Gosh On Stage