Σχεδιαστές » N-Q » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Week End Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

Week End Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

Week End από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Week End κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Patricia de Nicolai. Οι νότες κορυφής είναι εστραγκόν, Βασιλικός και μέντα; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, γάλβανο, Κάρδαμο, κρίνο της κοιλάδας, Μήλο Γκόλντεν και Καλόνη; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κέδρος της Βιρτζίνιας και δέρμα.

εστραγκόν Βασιλικός μέντα

γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ γάλβανο Κάρδαμο κρίνο της κοιλάδας Μήλο  Γκόλντεν Καλόνη

Μόσχος Κέδρος της Βιρτζίνιας δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Week End by Nicolai Parfumeur Createur.

Week End Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Week End fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Week End, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Week End by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Week End by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Police Wings Femme Yves Rocher Naturelle Eau Jeune Orange Riviera Philosophy Pure Grace Opus Oils Absinthia Egofacto Prends Garde a Toi Robert Piguet Futur Rasasi Feelings Creed Aubepine Acacia TerraNova White Ginger Farmacia SS. Annunziata Takis Nicolai Parfumeur Createur Mimosaique