Σχεδιαστές » N-Q » Υδατινο Αρωματικο « Ομάδες

Bleu Intense Nicole Farhi για άνδρες

Bleu Intense Nicole Farhi για άνδρες

Bleu Intense Nicole Farhi για άνδρες Εικόνες Bleu Intense Nicole Farhi για άνδρες Εικόνες Bleu Intense Nicole Farhi για άνδρες Εικόνες Bleu Intense Nicole Farhi για άνδρες Εικόνες

Bleu Intense από Nicole Farhi είναι ένα Υδατινο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Bleu Intense κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ και Λεβάντα; οι μεσαίες νότες είναι Βιολέτα και φασκόμηλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι και Βανίλια.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ Λεβάντα

Βιολέτα φασκόμηλο

Μόσχος σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bleu Intense by Nicole Farhi.

Bleu Intense Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicole Farhi Bleu Intense fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicole Farhi Bleu Intense, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bleu Intense by Nicole Farhi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bleu Intense by Nicole Farhi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Αρωματικο
Carolina Herrera Herrera Aqua Bvlgari Aqva Pour Homme Marine Ineke Derring-Do L`Artisan Parfumeur Cote d’Amour Calypso Christiane Celle Calypso Marine Norma Kamali Beach Melange Perfume Roll-On Perfume No. 1 Thymes Azur Yves Rocher Transat Tiens Envol Burberry Burberry Sport Ice for Men Le Cherche Midi No. 01