Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Femme Nicole Farhi για γυναίκες

Femme Nicole Farhi για γυναίκες

Femme Nicole Farhi για γυναίκες Εικόνες Femme Nicole Farhi για γυναίκες Εικόνες Femme Nicole Farhi για γυναίκες Εικόνες Femme Nicole Farhi για γυναίκες Εικόνες Femme Nicole Farhi για γυναίκες Εικόνες

Femme από Nicole Farhi είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Femme κυκλοφόρησε το έτος 2005. Οι νότες κορυφής είναι Πετιτ γκρέιν και άνθη πορτοκαλιάς; οι μεσαίες νότες είναι συγκάρπιο τριανταφυλλιάς, Υλάνγκ Υλάνγκ και τουμπερόζα; οι νότες της βάσης είναι Μαύρη Σοκολάτα, ροζ πιπέρι και Κεχριμπάρι.

Πετιτ γκρέιν άνθη πορτοκαλιάς

συγκάρπιο τριανταφυλλιάς Υλάνγκ Υλάνγκ τουμπερόζα

Μαύρη Σοκολάτα ροζ πιπέρι Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Femme by Nicole Farhi.

Femme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicole Farhi Femme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicole Farhi Femme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Femme by Nicole Farhi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Femme by Nicole Farhi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Rasasi Attar Mubakhar Yves Saint Laurent Cinema Gold Boucheron Boucheron Victoria`s Secret Very Sexy (2007) Chopard Brilliant Wish Fragonard Belle de Nuit Donna Karan Donna Karan Gold Fendi Fendi 2004 Escada Escada Margaretha Ley Ulric de Varens Isa Jette Joop Dark Sapphire Alfred Dunhill Desire for a Woman