Σχεδιαστές » N-Q » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Frenzy Nicole Miller για γυναίκες

Frenzy Nicole Miller για γυναίκες

Frenzy από Nicole Miller είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Frenzy κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Caroline Sabas. Οι νότες κορυφής είναι κασσία, πορτοκάλι και Αλδεϋδες; οι μεσαίες νότες είναι γαρδένια, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, Υλάνγκ Υλάνγκ και φύλλο βιολέτας; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κέδρος της Βιρτζίνιας και Κεχριμπάρι.

κασσία πορτοκάλι Αλδεϋδες

γαρδένια άνθος πορτοκαλιού Αφρικής Υλάνγκ Υλάνγκ φύλλο βιολέτας

πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Frenzy by Nicole Miller.

Frenzy Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicole Miller Frenzy fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicole Miller Frenzy, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Frenzy by Nicole Miller. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Frenzy by Nicole Miller αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Clinique Clinique Happy Heart Giorgio Armani Armani Privé Cologne Eclat de Jasmin Jil Sander Jil Sander Scent 79 Woman Pierre Cardin Emotion Lancome Cuir de Lancome (La Collection Fragrances) Yves Rocher Secrets d’Essences Iris Noir Eau Fraiche Parfumerie Generale Corps et Ames Otto Kern Noa Noa Van Cleef & Arpels Oriens Marc de la Morandiere Sissi Molyneux Le Chic Penhaligon`s Jubilee Bouquet