Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Sculpture Delicate Fleur Nikos για γυναίκες

Sculpture Delicate Fleur Nikos για γυναίκες

Sculpture Delicate Fleur από Nikos είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Sculpture Delicate Fleur κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι Φύλλο Μπαμπού, Μανταριν ορανζ και αχλάδι; οι μεσαίες νότες είναι τουλίπα και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα και Μόσχος.

Φύλλο Μπαμπού Μανταριν ορανζ αχλάδι

τουλίπα κρίνο της κοιλάδας

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sculpture Delicate Fleur by Nikos.

Sculpture Delicate Fleur Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nikos Sculpture Delicate Fleur fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nikos Sculpture Delicate Fleur, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sculpture Delicate Fleur by Nikos. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sculpture Delicate Fleur by Nikos αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Ange ou Demon Givenchy Organza Fleur d'Oranger de Nabeul 2006 Kenzo Flower by Kenzo Edition d`Artistes The Body Shop Neroli Jasmin Bijan Bijan With a Twist Comptoir Sud Pacifique Eau de Biarritz Creed Love in White Schiaparelli Shocking Penhaligon`s Orange Blossom Giorgio Valenti Rose Noire Secret Boucheron Boucheron Femme Baccarat Limited Edition Lulu Beauty Marlena