Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Capricci Nina Ricci για γυναίκες

Capricci Nina Ricci για γυναίκες

Το άρωμα υπογραφής μου: 1

Capricci από Nina Ricci είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Capricci κυκλοφόρησε το έτος 1960. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francis Fabron. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι δεντρολίβανο, τουμπερόζα, γαρδένια, ρίζωμα ίρις, γιασεμί, υάκυνθος, Υλάνγκ Υλάνγκ, κρίνο της κοιλάδας, Γεράνι, τριαντάφυλλο και νάρκισσος; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος, Βενζόη , βρύα δριός και Βέτιβερ.

Περγαμόντο

δεντρολίβανο τουμπερόζα γαρδένια ρίζωμα ίρις γιασεμί υάκυνθος Υλάνγκ Υλάνγκ κρίνο της κοιλάδας Γεράνι τριαντάφυλλο νάρκισσος

σανδαλόξυλο Μόσχος Βενζόη βρύα δριός Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Capricci by Nina Ricci.

Capricci Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nina Ricci Capricci fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nina Ricci Capricci, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Capricci by Nina Ricci. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Capricci by Nina Ricci αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Chanel Allure Serge Lutens Sarrasins Blumarine Blu Adrienne Vittadini Venezia Atelier Flou Sloane Rose Caron Rose Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Waltz No.14 Alyssa Ashley Fizzy Blue Adolfo Dominguez Noche de Rosas Des Filles a la Vanille Imma Ulric de Varens UDV Pour Elle Novaya Zarya Natasha