Σχεδιαστές » N-Q » « Ομάδες

Fille d`Eve Nina Ricci για γυναίκες

Fille d`Eve Nina Ricci για γυναίκες

Το είχα : 1 Το θέλω: 1

Fille d`Eve από Nina Ricci είναι ένα άρωμα για γυναίκες. Fille d`Eve κυκλοφόρησε το έτος 1956. Fille d`Eve έχει δημιουργηθεί από Jacques Bercia και Michel Hy. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λεμόνι και ροδάκινο; οι μεσαίες νότες είναι λάβδανο, τριαντάφυλλο, γαρίφαλο, δαμάσκηνο, γιασεμί και αγιόκλημα; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, δέρμα, Βαλσάμικο Ξύδι, σανδαλόξυλο, βρύα δριός, Κεχριμπάρι, Μόσχος, θυμίαμα και βελανίδι.

Περγαμόντο λεμόνι ροδάκινο

λάβδανο τριαντάφυλλο γαρίφαλο δαμάσκηνο γιασεμί αγιόκλημα

πατσουλί δέρμα Βαλσάμικο Ξύδι σανδαλόξυλο βρύα δριός Κεχριμπάρι Μόσχος θυμίαμα βελανίδι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fille d`Eve by Nina Ricci.

Fille d`Eve Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nina Ricci Fille d`Eve fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nina Ricci Fille d`Eve, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fille d`Eve by Nina Ricci. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fille d`Eve by Nina Ricci αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Vapro International Corvette Red Dorissima Goldmund John Varvatos Rock Volume One Parfumerie Generale PG17 Tubereuse Couture Profumi del Forte Forte + Forte Victoria`s Secret Vertical Masaki Matsushima mat; male Princesse Marina De Bourbon Rouge Royal For Men Gendarme Gendarme V Demeter Fragrance Laundromat M∙A∙C MAC Hue: MV2 Elemis Elemis Eau de Parfum