Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Le Paradis de Nina Nina Ricci για γυναίκες

Le Paradis de Nina Nina Ricci για γυναίκες

αμύγδαλο
Le Paradis de Nina Nina Ricci για γυναίκες Εικόνες

Le Paradis de Nina από Nina Ricci είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Le Paradis de Nina κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, πορτοκάλι , Μανταριν ορανζ και Αμύγδαλο; οι μεσαίες νότες είναι γαρδένια, ηλιοτρόπιο και κόκκινο μήλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, νότες ξύλων, πατσουλί και Βανιλια.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής πορτοκάλι Μανταριν ορανζ Αμύγδαλο

γαρδένια ηλιοτρόπιο κόκκινο μήλο

σανδαλόξυλο νότες ξύλων πατσουλί Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Le Paradis de Nina by Nina Ricci.

Le Paradis de Nina Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nina Ricci Le Paradis de Nina fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nina Ricci Le Paradis de Nina, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Le Paradis de Nina by Nina Ricci. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Le Paradis de Nina by Nina Ricci αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Nina Ricci Les Belles de Ricci Amour d`Amandier Pilar & Lucy To Twirl All Girly Stephanie de Saint-Aignan Amande Honorable Maitre Parfumeur et Gantier Vocalise Krigler Subtle Orchid Laurence Dumont Vanille Monoi Lavanila Laboratories Vanilla Passion Fruit La Maison de la Vanille Vanahe Remy Latour Diamond Rain Monotheme Fine Fragrances Venezia Tiare de Tahiti Esme Rene Beautiful U Bjorn Borg Love All Vivid Violet