Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Love by Nina Nina Ricci για γυναίκες

Το είχα : 1

αμύγδαλο
Love by Nina Nina Ricci για γυναίκες Εικόνες

Love by Nina από Nina Ricci είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Love by Nina κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Cresp. Το άρωμα περιέχει Πράσινο Μήλο, Άνθη Κερασιάς, Αμύγδαλο και πλουμέρια(φρατζιπάνι).

Πράσινο Μήλο Άνθη Κερασιάς Αμύγδαλο πλουμέρια(φρατζιπάνι)

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Love by Nina by Nina Ricci.

Love by Nina Σχόλια Αρωμάτων

silver
silver

Ευχάριστο και ευκολοφόρετο άρωμα. Από τα λίγα αρώματα με ευδιάκριτη τη μυρωδιά του μήλου, που μου άρεσαν. Έχει πολύ μικρή διάρκεια, μετά από μισή ώρα δεν μυρίζεις τίποτα. Θα λεγα ότι μου θυμίζει το light blue, που περιέργως δεν μου αρέσει

Mar
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nina Ricci Love by Nina fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nina Ricci Love by Nina, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Love by Nina by Nina Ricci. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Love by Nina by Nina Ricci αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Hermes Caleche Eau Delicate Chloe Chloe Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Elle Liz Claiborne Curve Soul Vintage Miller Harris Coeur de Fleur Lorenzo Villoresi Teint de Neige Fragrances of Ireland Connemara Carolina Herrera 212 On Ice 2009 Acca Kappa Calycanthus Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Baby DSH Perfumes L´eau (Natural) Ebba Los Angeles Miss Marisa Fleur