Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Love in Paris Nina Ricci για γυναίκες

Love in Paris Nina Ricci για γυναίκες

Το έχω: 4 Το είχα : 4 Το θέλω: 4

Love in Paris Nina Ricci για γυναίκες Βίντεο
Love in Paris Nina Ricci για γυναίκες Εικόνες Love in Paris Nina Ricci για γυναίκες Εικόνες Love in Paris Nina Ricci για γυναίκες Εικόνες Love in Paris Nina Ricci για γυναίκες Εικόνες

Love in Paris από Nina Ricci είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Love in Paris κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Aurelien Guichard. Οι νότες κορυφής είναι παιώνια, ροδάκινο , αστεροειδής γλυκάνισος, Μπανάνα, αχλάδι, Περγαμόντο και τριαντάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι Βερίκοκο, Βιολέτα, γιασεμί και Γλυκάνισο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και νότες ξύλων.

παιώνια ροδάκινο αστεροειδής γλυκάνισος Μπανάνα αχλάδι Περγαμόντο τριαντάφυλλο

Βερίκοκο Βιολέτα γιασεμί Γλυκάνισο

Μόσχος νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Love in Paris by Nina Ricci.

Love in Paris Σχόλια Αρωμάτων

Gerry
Gerry

Θυμάμαι που το φορούσε παλιά μια γνωστή μας κύρια και μύριζε πολύ όμορφα.Ήταν λουλουδατο με ζεστή απόχρωση και κάπως πιο σοβαρό και κλασατο .Δεν θα το έλεγα ανάλαφρο πιο ώριμο ίσως.

Jun
2015
angeligal
angeligal

Φανταστικό άρωμα! Δυστυχώς δεν κυκλοφορεί πιά στα καταστήματα, έχει καταργηθεί...κρίμα

Dec
2014
anneta
anneta

αυτο που μου αρεσει ειναι οτι μετα απο λιγο σου αφηνει αρκετα εντονα(στο δικο μου δερμα) την αισθηση και τη μυρωδια πουδρας.οτι πιο ομορφο...

Dec
2014
Markela
Markela

Φοβερό άρωμα... Για κάποιο λόγο στην αρχή νόμισα οτι ειναι συνήθισμενο αλλα οταν δεν το φορούσα κάποιες μέρες μου έλειπε η μυρωδιά του. Ειναι ξηλώδης αλλα οχι πολυ έντονο. Ειναι ενα πρωινό ανοιξιάτικο άρωμα!

Mar
2013

Love in Paris by Nina Ricci 4.40 out of 5 based on 6 ratings and 4 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nina Ricci Love in Paris fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nina Ricci Love in Paris, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Love in Paris by Nina Ricci. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Love in Paris by Nina Ricci αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Kenzo Summer by Kenzo Moschino Cheap & Chic Sarantis B.U. Wild Moschino Toujours Glamour Givenchy Very Irresistible Eau de Toilette Vera Wang Truly Pink Donna Karan Pure DKNY A Drop Of Rose Emanuel Ungaro Senso Revlon Fleurs de Jontue Rose De Mai Carolina Herrera Carolina Herrera Christian Dior Dolce Vita Versace Blonde Kenzo Flower by Kenzo Chanel Allure Givenchy Amarige Gres Cabotine Antonio Puig Agua Brava Michael Kors Michael Kors Boucheron Boucheron Limited Edition 25th Anniversary Michael Kors Gold