Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Συπρε « Ομάδες

Memoire D'homme Nina Ricci για άνδρες

Memoire D'homme Nina Ricci για άνδρες

απαλό πικάντικο

Memoire D'homme από Nina Ricci είναι ένα Ξυλωδη Συπρε άρωμα για άνδρες. Memoire D'homme κυκλοφόρησε το έτος 2002. Memoire D'homme έχει δημιουργηθεί από Christine Nagel και Rosendo Mateu. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ και γλυκόρριζα; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο και τζίντζερ; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Βέτιβερ και Κέδρος.

γκρειπ φρουτ γλυκόρριζα

μοσχοκάρυδο τζίντζερ

Κεχριμπάρι Βέτιβερ Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Memoire D'homme by Nina Ricci.

Memoire D'homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nina Ricci Memoire D'homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nina Ricci Memoire D'homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Memoire D'homme by Nina Ricci. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Memoire D'homme by Nina Ricci αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Συπρε
Divine L'Homme Sage Guerlain Coriolan Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Palisander Alain Delon Iquitos Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Patchouli Tom Ford Arabian Wood Azzaro Azzaro Creed Cypres Musc Cuba Paris Cuba Red Cuba Paris Cuba Green Teufels Kuche Morass Rituals No. 06 Green Bergamot & Vetiver