Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Nina Fantasy Nina Ricci για γυναίκες

Nina Fantasy Nina Ricci για γυναίκες

Nina Fantasy Nina Ricci για γυναίκες Εικόνες Nina Fantasy Nina Ricci για γυναίκες Εικόνες Nina Fantasy Nina Ricci για γυναίκες Εικόνες Nina Fantasy Nina Ricci για γυναίκες Εικόνες

Nina Fantasy από Nina Ricci είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Nina Fantasy κυκλοφόρησε το έτος 2012. Nina Fantasy έχει δημιουργηθεί από Olivier Cresp και Jacques Cavallier. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ και αχλάδι; οι μεσαίες νότες είναι ηλιοτρόπιο, τριαντάφυλλο και Άνθη Κερασιάς; οι νότες της βάσης είναι ελαιόπρινος, Βανιλια και ζάχαρη.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ αχλάδι

ηλιοτρόπιο τριαντάφυλλο Άνθη Κερασιάς

ελαιόπρινος Βανιλια ζάχαρη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Nina Fantasy by Nina Ricci.

Nina Fantasy Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nina Ricci Nina Fantasy fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nina Ricci Nina Fantasy, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Nina Fantasy by Nina Ricci. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Nina Fantasy by Nina Ricci αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Avon Wish of Love Sweet Years Sweet Years Prive Adidas Tropical Passion Etienne Aigner Aigner Too Feminine Mary Kay Bella Belara Novae Plus White Gold Christian Dior J`Adore Gold Supreme (Divinement Or) Women Secret W`eau Garden Gin Tonic Happy Hour Women O Boticario Floratta in Rose Xerjoff Lua Zara Zara Girl