Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Nina L`Elixir Nina Ricci για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 2

ξινό
Nina L`Elixir Nina Ricci για γυναίκες Εικόνες

Nina L`Elixir από Nina Ricci είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Nina L`Elixir κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Cresp. Η νότα κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και κόκκινα μούρα; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

Αμάλφι λεμόνι

γιασεμί κόκκινα μούρα

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Nina L`Elixir by Nina Ricci.

Nina L`Elixir Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nina Ricci Nina L`Elixir fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nina Ricci Nina L`Elixir, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Nina L`Elixir by Nina Ricci. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Nina L`Elixir by Nina Ricci αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Valentino V Ete Mariella Burani Eau Rosee Abercrombie & Fitch 8 Jessica McClintock Silk Ribbons Alain Delon Samourai Pinkberry Corine de Farme Ternata Guess Guess Seductive Renato Balestra Diamante Nero InStyle Sex In The City Lust Esme Rene Perfetto Sugababes Tease Nicolai Parfumeur Createur Cococabana