Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Nina Precious Swarovski Edition Nina Ricci για γυναίκες

Nina Precious Swarovski Edition Nina Ricci για γυναίκες

Nina Precious Swarovski Edition από Nina Ricci είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Nina Precious Swarovski Edition κυκλοφόρησε το έτος 2009. Nina Precious Swarovski Edition έχει δημιουργηθεί από Olivier Cresp και Jacques Cavallier. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και λάιμ; οι μεσαίες νότες είναι Μήλο Γκόλντεν και παιώνια; οι νότες της βάσης είναι πραλίνα, Μηλιά και Μόσχος.

Περγαμόντο λάιμ

Μήλο  Γκόλντεν παιώνια

πραλίνα Μηλιά Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Nina Precious Swarovski Edition by Nina Ricci.

Nina Precious Swarovski Edition Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nina Ricci Nina Precious Swarovski Edition fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nina Ricci Nina Precious Swarovski Edition, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Nina Precious Swarovski Edition by Nina Ricci. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Nina Precious Swarovski Edition by Nina Ricci αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Donna Karan DKNY Energy for Women Naomi Campbell Cat Deluxe At Night Versace Versus Time For Pleasure Morgan Love Love de Toi Glamstar Adidas Fruity Rhythm Clinique Clinique Happy In Bloom The Body Shop Cassis Rose Perfume Oil Ormonde Jayne Osmanthus Opus Oils Burlesque: Siren Alexandra de Markoff No Regrets O Boticario Ma Cherie Jeans Diesel Fuel for Life Summer