Σχεδιαστές » N-Q » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Premier Jour Soleil Nina Ricci για γυναίκες

Premier Jour Soleil Nina Ricci για γυναίκες

καρύδα
απαλό πικάντικο

Premier Jour Soleil από Nina Ricci είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Premier Jour Soleil κυκλοφόρησε το έτος 2004. Οι νότες κορυφής είναι Καρύδα, ροζ πιπέρι και ροδάκινο; οι μεσαίες νότες είναι γαρδένια, Καρύδα, τριαντάφυλλο και λουλούδι τιαρέ; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος και ηλιοτρόπιο.

Καρύδα ροζ πιπέρι ροδάκινο

γαρδένια Καρύδα τριαντάφυλλο λουλούδι τιαρέ

σανδαλόξυλο Μόσχος ηλιοτρόπιο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Premier Jour Soleil by Nina Ricci.

Premier Jour Soleil Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nina Ricci Premier Jour Soleil fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nina Ricci Premier Jour Soleil, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Premier Jour Soleil by Nina Ricci. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Premier Jour Soleil by Nina Ricci αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Michael Kors Michael Clean Wellness by Clean Purity Laura Mercier L'heure Magique Lolita Lempicka L`Eau de Minuit Edition 2008 Bond No 9 Astor Place MDCI Parfums Rose de Siwa Tom Ford White Musk Collection Urban Musk Bvlgari BLV Eau d`Ete Oriflame Miss O Fashion Princess Bond No 9 Washington Square Juliette Has A Gun Not A Perfume Paris Hilton Passport South Beach