Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Premier jour Nina Ricci για γυναίκες

Premier jour Nina Ricci για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 5 Το θέλω: 2

Premier jour Nina Ricci για γυναίκες Εικόνες Premier jour Nina Ricci για γυναίκες Εικόνες Premier jour Nina Ricci για γυναίκες Εικόνες Premier jour Nina Ricci για γυναίκες Εικόνες

Premier jour από Nina Ricci είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Premier jour κυκλοφόρησε το έτος 2001. Premier jour έχει δημιουργηθεί από Sophie Labbe, Carlos Benaim και Rosendo Mateu. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ και γλυκομπίζελο; οι μεσαίες νότες είναι ορχιδέα και γαρδένια; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος, Βανίλια και νότες ξύλων.

Μανταριν ορανζ γλυκομπίζελο

ορχιδέα γαρδένια

σανδαλόξυλο Μόσχος Βανίλια νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Premier jour by Nina Ricci.

Premier jour Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nina Ricci Premier jour fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nina Ricci Premier jour, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Premier jour by Nina Ricci. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Premier jour by Nina Ricci αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Boucheron Initial Bvlgari Voile de Jasmin Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais Versace Versace Ghost Ghost Anticipation Giorgio Beverly Hills Giorgio Aire Guerlain Lights Of Champs-Elysees Sarah Horowitz Parfums Perfect Love Avon Odyssey Eclectic Collections Excellence A Perfume Organic White Magik Tiens Trench