Σχεδιαστές » N-Q » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Premier jour Lucky Day Nina Ricci για γυναίκες

Premier jour Lucky Day Nina Ricci για γυναίκες

αμύγδαλο

Premier jour Lucky Day από Nina Ricci είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Premier jour Lucky Day κυκλοφόρησε το έτος 2005. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο, Μανταριν ορανζ και Μήλο; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, γαρίφαλο και ηλιοτρόπιο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, Αμύγδαλο και Μόσχος.

Φραγκοστάφυλλο Μανταριν ορανζ Μήλο

φρέζια γαρίφαλο ηλιοτρόπιο

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Αμύγδαλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Premier jour Lucky Day by Nina Ricci.

Premier jour Lucky Day Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nina Ricci Premier jour Lucky Day fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nina Ricci Premier jour Lucky Day, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Premier jour Lucky Day by Nina Ricci. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Premier jour Lucky Day by Nina Ricci αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Balenciaga Prelude Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Iced Bond No 9 West Side Rance 1795 Rue Rance Eau Impire Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez Musc for Her Acqua di Biella Kid Mohair La Prairie Life Threads Silver Blumarine Bellissima Ajmal Unveil UNTITLED UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King Juliette Has A Gun Not A Perfume Paris Hilton Passport South Beach