Σχεδιαστές » N-Q » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Ricci Ricci Dancing Ribbon Nina Ricci για γυναίκες

Ricci Ricci Dancing Ribbon Nina Ricci για γυναίκες

ξινό
Ricci Ricci Dancing Ribbon Nina Ricci για γυναίκες Εικόνες Ricci Ricci Dancing Ribbon Nina Ricci για γυναίκες Εικόνες

Ricci Ricci Dancing Ribbon από Nina Ricci είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ricci Ricci Dancing Ribbon κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ricci Ricci Dancing Ribbon έχει δημιουργηθεί από Aurelien Guichard και Jacques Huclier. Οι νότες κορυφής είναι τζίντζερ, βατόμουρο και ραβέντι; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και πατσουλί.

τζίντζερ βατόμουρο ραβέντι

τουμπερόζα τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ricci Ricci Dancing Ribbon by Nina Ricci.

Ricci Ricci Dancing Ribbon Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nina Ricci Ricci Ricci Dancing Ribbon fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nina Ricci Ricci Ricci Dancing Ribbon, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ricci Ricci Dancing Ribbon by Nina Ricci. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ricci Ricci Dancing Ribbon by Nina Ricci αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Clinique Clinique Happy Heart Chanel Chance Eau de Toilette Escada Escada 2005 Lancetti Lancetti Femme Caron Pour Une Femme de Caron Keiko Mecheri Iris Pourpre Police Pure Police Pure DNA Femme Bourjois Kobako Avon Emprise O Boticario Accordes Harmonia Jacomo Coeur de Parfum / Parfum Rare Renato Balestra Oro