Σχεδιαστές » N-Q » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Anonimo Veneziano Nobile 1942 για γυναίκες

Anonimo Veneziano Nobile 1942 για γυναίκες

Anonimo Veneziano Nobile 1942 για γυναίκες Εικόνες Anonimo Veneziano Nobile 1942 για γυναίκες Εικόνες Anonimo Veneziano Nobile 1942 για γυναίκες Εικόνες

Anonimo Veneziano από Nobile 1942 είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Anonimo Veneziano κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Marie Duchene. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, πορτοκάλι και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, Λωτός και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο Γαλλίας, σανδαλόξυλο, πατσουλί και Βανιλια.

Περγαμόντο πορτοκάλι Μανταριν ορανζ

γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ Λωτός τριαντάφυλλο

λάβδανο Γαλλίας σανδαλόξυλο πατσουλί Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Anonimo Veneziano by Nobile 1942.

Anonimo Veneziano Σχόλια Αρωμάτων

Anonimo Veneziano by Nobile 1942 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nobile 1942 Anonimo Veneziano fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nobile 1942 Anonimo Veneziano, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Anonimo Veneziano by Nobile 1942. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Anonimo Veneziano by Nobile 1942 αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cacharel Noa Issey Miyake Le Feu D'Issey Light Abinoam Cobice Alviero Martini GeoBlack Woman Rance 1795 Rue Rance Eau Impire Michael Kors Island Capri M. Micallef Note Poudree Jesus Del Pozo On El Ajmal Unveil I Profumi di Firenze Dolceamaro Lulu Beauty Gigi Niven Morgan Gold Scent