Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Olive You Norma Kamali για γυναίκες και άνδρες

θρούμπι
bitter
ξινό

Olive You από Norma Kamali είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Olive You κυκλοφόρησε το έτος 2004. Το άρωμα περιέχει λάιμ και ελιά.

λάιμ ελιά

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Olive You by Norma Kamali.

Olive You Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Norma Kamali Olive You fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Norma Kamali Olive You, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Olive You by Norma Kamali. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Olive You by Norma Kamali αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Elizabeth Arden Green Tea Carolina Herrera 212 Men on Ice 2004 Davidoff Cool Water Sea Scent and Sun Ayala Moriel Arsenal Air-Val International Spiderman Cattier Eau du Verger Aveda Chakra 5 Creativity Etat Libre d`Orange Je Suis un Homme Oriflame In Tune Demeter Fragrance Sushi Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Matin Florascent Aqua Aromatica Regia