Σχεδιαστές » N-Q » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Graceful Green Novae Plus για γυναίκες

Graceful Green Novae Plus για γυναίκες

Graceful Green Novae Plus για γυναίκες Εικόνες

Graceful Green από Novae Plus είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Graceful Green κυκλοφόρησε το έτος 1999. Οι νότες κορυφής είναι Πράσινο Μήλο, πορτοκάλι και φρούτο του πάθους; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο και Ροδόξυλο Βραζιλίας; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

Πράσινο Μήλο πορτοκάλι φρούτο του πάθους

γιασεμί τριαντάφυλλο Ροδόξυλο Βραζιλίας

Κέδρος Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Graceful Green by Novae Plus.

Graceful Green Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Novae Plus Graceful Green fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Novae Plus Graceful Green, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Graceful Green by Novae Plus. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Graceful Green by Novae Plus αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

La Perla Charme Paul Smith Paul Smith Extreme Woman Hilde Soliani Ti Amo: Iris Acqua di Portofino Donna Salvador Dali ITISLOVE Sonoma Scent Studio Rose Musc Yves Saint Laurent Parisienne DSH Perfumes Beach Roses (Rose No. 3) Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft No 1 Edelweiss Mariella Burani Messages Roberto Capucci Opera III Kristel Saint Martin Parfum D'Or