Σχεδιαστές » N-Q » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Sky Blue Novae Plus για γυναίκες

Sky Blue Novae Plus για γυναίκες

Sky Blue από Novae Plus είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Sky Blue κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και Κυκλάμινο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

γκρειπ φρουτ πορτοκάλι

γιασεμί Κυκλάμινο

Μόσχος σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sky Blue by Novae Plus.

Sky Blue Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Novae Plus Sky Blue fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Novae Plus Sky Blue, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sky Blue by Novae Plus. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sky Blue by Novae Plus αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Aramis Aramis Always for Her Van Cleef & Arpels Les Saisons Automne Al-Rehab Maysoon Olivier Strelli The World Is Wonderful Juliette Has A Gun Citizen Queen Creed Jasmin Imperatrice Eugenie Giorgio Armani Armani Code Summer pour Femme Boadicea the Victorious Powerful Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Tout Oublier Letting Go Salvador Dali Little Kiss Me I Profumi di Firenze Dolceamaro Des Filles a la Vanille Garcon Manque