Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Violet Miss Caty Cat Novae Plus για γυναίκες

Violet Miss Caty Cat Novae Plus για γυναίκες

Violet Miss Caty Cat Novae Plus για γυναίκες Εικόνες

Violet Miss Caty Cat από Novae Plus είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Violet Miss Caty Cat κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Φραγκοστάφυλλο και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και Μόσχος.

γκρειπ φρουτ Περγαμόντο

Φραγκοστάφυλλο τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Violet Miss Caty Cat by Novae Plus.

Violet Miss Caty Cat Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Novae Plus Violet Miss Caty Cat fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Novae Plus Violet Miss Caty Cat, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Violet Miss Caty Cat by Novae Plus. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Violet Miss Caty Cat by Novae Plus αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Naomi Campbell Cat Deluxe At Night Ghost Ghost Summer Flirt Givenchy My Givenchy Dream Keiko Mecheri Passiflora Givenchy Insense Ultramarine Beach Girl Esteban Balade Creole Bijan Bijan Style S. Cute Luxe Berry Passion Red Carla Fracci Odette Shiseido Zen Summer Compagnia Delle Indie Le Americhe Caribbean Fruits Victoria`s Secret Peace, Love, Hope