Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

White Gold Novae Plus για γυναίκες

White Gold Novae Plus για γυναίκες

aquatic
ozoνώδες
White Gold Novae Plus για γυναίκες Εικόνες White Gold Novae Plus για γυναίκες Εικόνες

White Gold από Novae Plus είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. White Gold κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, Λωτός, κράνμπερι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, πεπόνι, γιασεμί και γαρίφαλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Κέδρος.

λεμόνι Λωτός κράνμπερι Περγαμόντο

παιώνια πεπόνι γιασεμί γαρίφαλο

Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about White Gold by Novae Plus.

White Gold Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Novae Plus White Gold fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Novae Plus White Gold, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει White Gold by Novae Plus. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για White Gold by Novae Plus αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy L`Interdit 2003 Nicolai Parfumeur Createur Fig Tea Yves Saint Laurent Elle Summer Fragrance 2008 Christian Dior Dior Addict 2 Summer Litchi Police Pure Woman Christian Dior J`Adore Gold Supreme (Divinement Or) Chipie Chipie O Boticario Tarsila Benefit Garden of Good & Eva Remy Latour Exotica Jeanne Arthes Sexy Me No2 Vera Wang Preppy Princess