Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Coeur d'Ocean Novaya Zarya για γυναίκες

Coeur d'Ocean Novaya Zarya για γυναίκες

ταμπάκο

Coeur d'Ocean από Novaya Zarya είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι φράουλα, κόλιανδρος, Μήλο Γκόλντεν και Φραγκοστάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι καρυκεύματα, πιπέρι και άνθος πορτοκαλιού Αφρικής; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, ταμπάκο και νότες ξύλων.

φράουλα κόλιανδρος Μήλο  Γκόλντεν Φραγκοστάφυλλο

καρυκεύματα πιπέρι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής

Μόσχος ταμπάκο νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Coeur d'Ocean by Novaya Zarya.

Coeur d'Ocean Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Novaya Zarya Coeur d'Ocean fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Novaya Zarya Coeur d'Ocean, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Coeur d'Ocean by Novaya Zarya. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Coeur d'Ocean by Novaya Zarya αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Chantal Thomass Chantal Thomass Hugo Boss Hugo XX Elizabeth Arden Green Tea Lotus Jacadi Jacadi Mademoiselle Diesel Diesel Fuel for Life Unlimited Jean Patou Hip Koto Parfums Hello Kitty Baby Perfume Women Secret w`eau Sunset Blue Q Cute As Hell Kristel Saint Martin Orientalia Sinfonia di Note Petale Rose