Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Elena Novaya Zarya για γυναίκες

Elena Novaya Zarya για γυναίκες

ταμπάκο

Elena από Novaya Zarya είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Elena κυκλοφόρησε το έτος 1978. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο και Νότες φρούτων; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Κεχριμπάρι και ταμπάκο.

Φραγκοστάφυλλο Νότες φρούτων

γιασεμί τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας

Μόσχος σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι ταμπάκο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Elena by Novaya Zarya.

Elena Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Novaya Zarya Elena fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Novaya Zarya Elena, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Elena by Novaya Zarya. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Elena by Novaya Zarya αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Miracle Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Elle Kenneth Cole Black Elizabeth Taylor Black Pearls Ralph Lauren Romance eau Fraiche Demeter Fragrance Lilac Victorinox Swiss Army Swiss Army for Her Gale Hayman Style Susanne Lang Lotus Blossom Yosh Sottile 1.61 Caron Pois de Senteur Katie Price aka Jordan Precious Love