Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Forward Novaya Zarya για άνδρες

Forward Novaya Zarya για άνδρες

Forward από Novaya Zarya είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, κύμινο και κόλιανδρος; οι μεσαίες νότες είναι Κέδρος και βρύα; η νότα της βάσης είναι Κεχριμπάρι.

Περγαμόντο κύμινο κόλιανδρος

Κέδρος βρύα

Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Forward by Novaya Zarya.

Forward Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Novaya Zarya Forward fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Novaya Zarya Forward, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Forward by Novaya Zarya. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Forward by Novaya Zarya αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Hugo Boss Boss Bottled Escada Escada Sport  Country Weekend Acqua di Biella Ca' Luna La Perla Touch Grigio Perla Hermes Hermessence Rose Ikebana Zirh Ikon Dianne Brill Cosmetics Dianne Brill Faconnable Faconnable Stripe Burberry Burberry London for Men Special Edition 2009 Avon Patrick Dempsey 2 Prada Infusion de Vetiver M. Micallef Aoud