Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Kuznetsky Most Novaya Zarya για γυναίκες

Kuznetsky Most Novaya Zarya για γυναίκες

Kuznetsky Most Novaya Zarya για γυναίκες Εικόνες

Kuznetsky Most από Novaya Zarya είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, Υλάνγκ Υλάνγκ, κόλιανδρος και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι δρυς βρύα , Κεχριμπάρι και ταμπάκο.

Περγαμόντο πορτοκάλι

ίριδα Υλάνγκ Υλάνγκ κόλιανδρος κρίνο της κοιλάδας

δρυς βρύα Κεχριμπάρι ταμπάκο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Kuznetsky Most by Novaya Zarya.

Kuznetsky Most Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Novaya Zarya Kuznetsky Most fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Novaya Zarya Kuznetsky Most, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Kuznetsky Most by Novaya Zarya. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Kuznetsky Most by Novaya Zarya αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Prive Rose Alexandrie Victorio & Lucchino V & L Ellen Tracy Inspire Hollister Malaia Calvin Klein Euphoria Spring Temptation Christian Dior Miss Dior Cherie L`Eau Aroma M Geisha Blanche Guerlain Idylle Jovan Island Gardenia Voluspa Cult of Helios Skeem Sweet Pea and Vanilla Faberlic Charme