Σχεδιαστές » N-Q » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Love Me Novaya Zarya για γυναίκες

Love Me Novaya Zarya για γυναίκες

αλδεϋδικό

Love Me από Novaya Zarya είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Love Me κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι τριαντάφυλλο, Αλδεϋδες και σαφράν; οι μεσαίες νότες είναι Βέτιβερ, Βιολέτα, ροζ πιπέρι και πατσουλί; οι νότες της βάσης είναι θυμίαμα, Κεχριμπάρι και νότες ξύλων.

τριαντάφυλλο Αλδεϋδες σαφράν

Βέτιβερ Βιολέτα ροζ πιπέρι πατσουλί

θυμίαμα Κεχριμπάρι νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Love Me by Novaya Zarya.

Love Me Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Novaya Zarya Love Me fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Novaya Zarya Love Me, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Love Me by Novaya Zarya. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Love Me by Novaya Zarya αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari BLV Carolina Herrera 212 Montale Roses Musk Police Eyes For You Michael Kors Island Capri Mauboussin M Moi Sarah Horowitz Parfums Perfect Veil Guerlain Les Voyages Olfactifs 01 Paris-Moscow Christopher Joseph Christopher Joseph Chloe Love Brut Parfums Prestige Woodhue Lulu Beauty Gigi