Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Mayor Energy Green Novaya Zarya για άνδρες

Mayor Energy Green Novaya Zarya για άνδρες

Mayor Energy Green από Novaya Zarya είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο, Ευκάλυπτος και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Κάρδαμο, Βιολέτα και πιπέρι λευκό; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, θυμίαμα και πατσουλί.

Φραγκοστάφυλλο Ευκάλυπτος λεμόνι

Κάρδαμο Βιολέτα πιπέρι λευκό

Βέτιβερ θυμίαμα πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mayor Energy Green by Novaya Zarya.

Mayor Energy Green Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Novaya Zarya Mayor Energy Green fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Novaya Zarya Mayor Energy Green, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mayor Energy Green by Novaya Zarya. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mayor Energy Green by Novaya Zarya αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Adolfo Dominguez U Diptyque Virgilio Calvin Klein CK IN2U POP for Him Bijan Bijan Style Men Etat Libre d`Orange Eloge du Traitre Guerlain Guerlain Homme Jasper Conran Jasper Conran Him Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LUI Hawaiian Water Histoires de Parfums Noir Patchouli Kenzo Kenzo Homme  Boisee Lacoste Essential Antonio Banderas Mediterraneo