Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Mystere Novaya Zarya για γυναίκες

Mystere Novaya Zarya για γυναίκες

ozoνώδες

Mystere από Novaya Zarya είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Η νότα κορυφής είναι φύλλο βιολέτας; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, πατσουλί και κόλιανδρος; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και βρύα δριός.

φύλλο βιολέτας

τριαντάφυλλο πατσουλί κόλιανδρος

Κεχριμπάρι βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mystere by Novaya Zarya.

Mystere Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Novaya Zarya Mystere fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Novaya Zarya Mystere, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mystere by Novaya Zarya. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mystere by Novaya Zarya αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Comptoir Sud Pacifique Mage D'Orient Giorgio Beverly Hills Giorgio for Men Yves Rocher Voile d'Ambre Alexander McQueen Kingdom Limited Edition Givenchy Pi Leather Jacket Les Nereides Patchouli Antique Estée Lauder Pleasures Sandalwood Amber Splash Avon Outspoken by Fergie Rasasi Amber Oudh Keiko Mecheri Musc June Jacobs Better Love Naturel