Σχεδιαστές » N-Q » Λουλούδενιο Αλδεϋδης « Ομάδες

Or des Scythes Novaya Zarya για γυναίκες

Or des Scythes Novaya Zarya για γυναίκες

Or des Scythes Novaya Zarya για γυναίκες Εικόνες

Or des Scythes από Novaya Zarya είναι ένα Λουλούδενιο Αλδεϋδης άρωμα για γυναίκες. Or des Scythes κυκλοφόρησε το έτος 1987. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, νότες πρασίνου και Αλδεϋδες; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, κόκκινο μήλο, ροδάκινο , Γαρύφαλλο και μοσχοκάρφι; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, πατσουλί, Βανιλια, δρυς βρύα και σανδαλόξυλο.

Περγαμόντο νότες πρασίνου Αλδεϋδες

γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ κόκκινο μήλο ροδάκινο Γαρύφαλλο μοσχοκάρφι

Κεχριμπάρι πατσουλί Βανιλια δρυς βρύα σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Or des Scythes by Novaya Zarya.

Or des Scythes Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Novaya Zarya Or des Scythes fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Novaya Zarya Or des Scythes, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Or des Scythes by Novaya Zarya. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Or des Scythes by Novaya Zarya αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Λουλούδενιο Αλδεϋδης
Divine L'Ame Soeur Maurer & Wirtz Nonchalance Rochas Madame Rochas Pierre Cardin Ophelie Fine Fragrances & Cosmetics Lace Caron Fleurs de Rocaille Orlane Eau d`Orlane Van Cleef & Arpels First Jasmin de Chine ID Parfums Eclat d`Orient Revlon Absolutely Fabulous Weil Chunga Reed Krakoff Reed Krakoff