Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Patchouli d'Or Novaya Zarya για γυναίκες

Patchouli d'Or Novaya Zarya για γυναίκες

Patchouli d'Or Novaya Zarya για γυναίκες Εικόνες

Patchouli d'Or από Novaya Zarya είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, μανταρίνι και πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, ηλιοτρόπιο και δαμάσκηνο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, πατσουλί, Κεχριμπάρι και Βενζόη.

Περγαμόντο μανταρίνι πιπέρι

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής ηλιοτρόπιο δαμάσκηνο

Μόσχος πατσουλί Κεχριμπάρι Βενζόη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Patchouli d'Or by Novaya Zarya.

Patchouli d'Or Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Novaya Zarya Patchouli d'Or fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Novaya Zarya Patchouli d'Or, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Patchouli d'Or by Novaya Zarya. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Patchouli d'Or by Novaya Zarya αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Estée Lauder Intuition for Men Pierre Balmain Ambre Gris Guerlain Habit de Metal Loewe Solo Loewe Eau de Cologne Intense David & Victoria Beckham Signature for Him Chevignon Forever Mine for Men Guerlain Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York Alexandra de Markoff Enigma Jacques Bogart Silver Scent DSH Perfumes Sandalo Inspiritu I Profumi di Firenze Ambra del Nepal Angel Schlesser Oriental Dream