Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Saison d'Amour Novaya Zarya για γυναίκες

Saison d'Amour Novaya Zarya για γυναίκες

Saison d'Amour από Novaya Zarya είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, γκρειπ φρουτ και Φραγκοστάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι αγιόκλημα και φρέζια; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος και Κεχριμπάρι.

Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ Φραγκοστάφυλλο

αγιόκλημα φρέζια

Κέδρος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Saison d'Amour by Novaya Zarya.

Saison d'Amour Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Novaya Zarya Saison d'Amour fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Novaya Zarya Saison d'Amour, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Saison d'Amour by Novaya Zarya. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Saison d'Amour by Novaya Zarya αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cindy Crawford Cindy Crawford Feminine Davidoff Echo Women Summer Fizz Yardley Pink Lace Creed Imperatrice Eugenie Creed Love in Black Gale Hayman Style Profumum Roma Tuberosa Michel Germain Immaculate Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Jeanne Voyage L`Occitane en Provence Wild Cherry Tree Eau de Toilette Ayala Moriel Zohar Rifat Ozbek Ozbek