Σχεδιαστές » N-Q » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

White Tea Novaya Zarya για γυναίκες

White Tea Novaya Zarya για γυναίκες

White Tea από Novaya Zarya είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. White Tea κυκλοφόρησε το έτος 2003. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια και ίριδα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κέδρος της Βιρτζίνιας και Κεχριμπάρι.

Περγαμόντο ροζ πιπέρι

φρέζια ίριδα

Μόσχος Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about White Tea by Novaya Zarya.

White Tea Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Novaya Zarya White Tea fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Novaya Zarya White Tea, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει White Tea by Novaya Zarya. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για White Tea by Novaya Zarya αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Damien Bash Parfum Lucifer No.2 Serge Lutens Un Lys Yves Rocher Neonatura Elevate The Body Shop Aqua Lily Odin 04 Petrana Valentino Very Valentino Boucheron Boucheron Eau Legere Vicky Tiel Ethere Viktor&Rolf Eau Mega Daisy Fuentes Dianoche Ocean Night The Different Company Charme et Feuilles D.S. & Durga Silent Grove