Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Acqua di Colonia Citrus O Boticario για γυναίκες

Acqua di Colonia Citrus O Boticario για γυναίκες

Acqua di Colonia Citrus από O Boticario είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Κάρδαμο, πορτοκάλι , γκρειπ φρουτ, Εσπεριδοειδή, Μανταριν ορανζ, Περγαμόντο, ανανάς και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, Πετιτ γκρέιν, Γεράνι, φρέζια, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής και κρίνος; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, βρύα δριός, Κέδρος της Βιρτζίνιας και νότες ξύλων.

Κάρδαμο πορτοκάλι γκρειπ φρουτ Εσπεριδοειδή Μανταριν ορανζ Περγαμόντο ανανάς λεμόνι

μοσχοκάρυδο Πετιτ γκρέιν Γεράνι φρέζια άνθος πορτοκαλιού Αφρικής κρίνος

Μόσχος σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα βρύα δριός Κέδρος της Βιρτζίνιας νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Acqua di Colonia Citrus by O Boticario.

Acqua di Colonia Citrus Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με O Boticario Acqua di Colonia Citrus fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με O Boticario Acqua di Colonia Citrus, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Acqua di Colonia Citrus by O Boticario. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Acqua di Colonia Citrus by O Boticario αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Davidoff Cool Water Frozen Sonia Rykiel L'Eau de Sonia Rykiel Acqua di Biella Acqua di Biella N° 1 Roger & Gallet Cedrat Novae Plus Fresh Blue Clive Christian 1872 Men Xerjoff Kobe Guerlain Eau de Guerlain Novaya Zarya Troynoy Demeter Fragrance Mojito Keiko Mecheri Tarifa Oriflame Aromabliss Calming