Σχεδιαστές » N-Q » Πρασινο Συπρέ « Ομάδες

Acqua di Colonia Lavanda O Boticario για γυναίκες

Acqua di Colonia Lavanda O Boticario για γυναίκες

Acqua di Colonia Lavanda από O Boticario είναι ένα Πρασινο Συπρέ άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι, Λεβάντα και δεντρολίβανο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, Γεράνι, Κέδρος της Βιρτζίνιας, κρίνο της κοιλάδας και Λεβάντα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, βρύα δριός και Μόσχος.

Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι Λεβάντα δεντρολίβανο

τριαντάφυλλο Γεράνι Κέδρος της Βιρτζίνιας κρίνο της κοιλάδας Λεβάντα

σανδαλόξυλο βρύα δριός Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Acqua di Colonia Lavanda by O Boticario.

Acqua di Colonia Lavanda Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με O Boticario Acqua di Colonia Lavanda fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με O Boticario Acqua di Colonia Lavanda, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Acqua di Colonia Lavanda by O Boticario. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Acqua di Colonia Lavanda by O Boticario αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Συπρέ
Monotheme Fine Fragrances Venezia Green Tea Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Verde & Bamboo L`Occitane en Provence Lavender Eau de Toilette L`Erbolario Te Verde (Green Tea) Gant Gant Summer Avon Pro Sport Tournament Molinard Une Souris Verte Jardin de France The vert Hugo Boss Hugo by Karim Rashid Demeter Fragrance Always Calm Ayala Moriel Kinmokusei Smell Bent Saddle Warmer