Σχεδιαστές » N-Q » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Carpe Diem O Boticario για άνδρες

Carpe Diem O Boticario για άνδρες

Carpe Diem από O Boticario είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι μέντα, Λεβάντα, λεμόνι, Μανταριν ορανζ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Γεράνι, μοσχοκάρυδο, τζίντζερ και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Μόσχος και Βιολέτα.

μέντα Λεβάντα λεμόνι Μανταριν ορανζ Περγαμόντο

Γεράνι μοσχοκάρυδο τζίντζερ Κάρδαμο

βετιβέρ σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Μόσχος Βιολέτα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Carpe Diem by O Boticario.

Carpe Diem Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με O Boticario Carpe Diem fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με O Boticario Carpe Diem, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Carpe Diem by O Boticario. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Carpe Diem by O Boticario αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Hugo Boss Boss Elements Odori Zafferano Acqua di Parma Colonia Assoluta In Villa Gendarme 7 Sinful Scents Vanity Adidas Adidas Ice Dive The Crown Perfumery Co. Crown Spiced Limes Jovan Sex Appeal Bath and Body Works Chai Anise Yachtsman Zanzibar Miller et Bertaux A Quiet Morning Carolina Herrera Herrera for Men Refreshing Ginger Keiko Mecheri Paname