Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Coffee Man O Boticario για άνδρες

Coffee Man O Boticario για άνδρες

καφές
ταμπάκο

Coffee Man από O Boticario είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Coffee Man κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Οι νότες κορυφής είναι Μπαμπού, τζίντζερ, Κάρδαμο, Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ, πιπέρι και νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, Γεράνι, μοσχοκάρυδο, ταμπάκο, Βιολέτα και Αρτεμισία; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Κεχριμπάρι, Καφές και δέρμα.

Μπαμπού τζίντζερ Κάρδαμο Περγαμόντο γκρειπ φρουτ πιπέρι νότες πρασίνου

ίριδα Γεράνι μοσχοκάρυδο ταμπάκο Βιολέτα Αρτεμισία

σανδαλόξυλο πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι Καφές δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Coffee Man by O Boticario.

Coffee Man Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με O Boticario Coffee Man fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με O Boticario Coffee Man, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Coffee Man by O Boticario. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Coffee Man by O Boticario αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Gianfranco Ferre GF Ferre Lui-Him Giorgio Armani Emporio Armani City Glam for Him Azzaro Visit For Men Rochas Rochas Man Lubin Idole Montale Aoud Collection - Red Aoud Burberry Burberry London Special Edition for Men Ayala Moriel Vetiver Racinettes Rasasi Hatem Cuba Paris Cuba Orange Nobile 1942 Patchouli Nobile Bath House Spanish Fig and Nutmeg