Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Dimitri O Boticario για άνδρες

Dimitri O Boticario για άνδρες

Dimitri από O Boticario είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι κασσία, βάμμα ρόδου και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι μέντα, Λεβάντα, Γεράνι, φασκόμηλο και δεντρολίβανο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, βρύα δριός και Κέδρος.

κασσία βάμμα ρόδου Μανταριν ορανζ

μέντα Λεβάντα Γεράνι φασκόμηλο δεντρολίβανο

σανδαλόξυλο βρύα δριός Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dimitri by O Boticario.

Dimitri Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με O Boticario Dimitri fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με O Boticario Dimitri, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dimitri by O Boticario. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dimitri by O Boticario αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Rance 1795 Le Vainqueur Promoparf Exclusive Livingstone Traveller Fragrance - Kalahari Baldessarini Del Mar Caribbean Lancome Hypnose Homme Eau Fraiche Calvin Klein CK IN2U POP for Him Comme des Garcons Comme Des Garcons Series 4 Cologne : Vettiveru Jil Sander Jil Sander Man Absolute Caron Le 3` Homme de Caron Histoires de Parfums Noir Patchouli Hugo Boss Boss Bottled Night s.Oliver Superior Zippo Fragrances Zippo Original