Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Dimitri O Boticario για άνδρες

Dimitri O Boticario για άνδρες

Dimitri από O Boticario είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι κασσία, βάμμα ρόδου και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι μέντα, Λεβάντα, Γεράνι, φασκόμηλο και δεντρολίβανο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, βρύα δριός και Κέδρος.

κασσία βάμμα ρόδου Μανταριν ορανζ

μέντα Λεβάντα Γεράνι φασκόμηλο δεντρολίβανο

σανδαλόξυλο βρύα δριός Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dimitri by O Boticario.

Dimitri Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με O Boticario Dimitri fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με O Boticario Dimitri, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dimitri by O Boticario. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dimitri by O Boticario αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Ralph Lauren Polo Black Paco Rabanne Ultraviolet Man Summer Pop Oriflame Signature Cerruti Cerruti pour Homme Couture Edition Etat Libre d`Orange Eloge du Traitre Jasper Conran Mister Iceberg The Iceberg Fragrance for Men Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Peace D.S. & Durga Royal Purpure Roja Dove Diaghilev D.S. & Durga Foxhunt CnR Create Virgo for Men