Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Egeo O Boticario για γυναίκες

Egeo O Boticario για γυναίκες

Egeo από O Boticario είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι κόκκινα μούρα, Περγαμόντο, νότες πρασίνου, Μανταριν ορανζ και Φύλλο Μπαμπού; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, Βιολέτα, φρέζια, άνθος τζίντζερ, γαρδένια και πιπέρι; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βανιλια, σανδαλόξυλο και Κεχριμπάρι.

κόκκινα μούρα Περγαμόντο νότες πρασίνου Μανταριν ορανζ Φύλλο Μπαμπού

ίριδα Βιολέτα φρέζια άνθος τζίντζερ γαρδένια πιπέρι

Μόσχος Βανιλια σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Egeo by O Boticario.

Egeo Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με O Boticario Egeo fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με O Boticario Egeo, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Egeo by O Boticario. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Egeo by O Boticario αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Ghost Ghost Sergio Tacchini Feel Good Woman Halston Catalyst Profumum Roma Acqua e Zucchero Jesse McCartney Wanted Arno Sorel Sensuelle Coach Coach Poppy Estée Lauder Pleasures Bloom Bath and Body Works Sweet Pea Forever Ulric de Varens Varens & Moi L'Envie Jeanne Arthes Mascarade Lucy B Royal Peony Rose and Mandarin Musk