Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Femme.com O Boticario για γυναίκες

Femme.com O Boticario για γυναίκες

Femme.com από O Boticario είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι κασσία, δαμάσκηνο και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, παιώνια και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι Βανιλια, Κεχριμπάρι και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

κασσία δαμάσκηνο Μανταριν ορανζ

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής παιώνια Υλάνγκ Υλάνγκ

Βανιλια Κεχριμπάρι Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Femme.com by O Boticario.

Femme.com Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με O Boticario Femme.com fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με O Boticario Femme.com, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Femme.com by O Boticario. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Femme.com by O Boticario αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Kerry Katona Outrageous Carolina Herrera 212 on Ice 2005 Amway Wistful Bjorn Borg Love All Hot Pink Hugo Boss Hugo Woman Ralph Lauren Ralph Givenchy Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance Next Just Pink Sarah Horowitz Parfums Perfect Nectar Princesse Marina De Bourbon Dynastie Mademoiselle Salvador Dali Little Kiss Ulric de Varens Varens essentiel Violette Delicate