Σχεδιαστές » N-Q » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Floratta Sapphire O Boticario για γυναίκες

Floratta Sapphire O Boticario για γυναίκες

Floratta Sapphire O Boticario για γυναίκες Εικόνες

Floratta Sapphire από O Boticario είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Floratta Sapphire κυκλοφόρησε το έτος 2010. Floratta Sapphire έχει δημιουργηθεί από Veronica Casanova και Sophie Labbe. Οι νότες κορυφής είναι Κάρδαμο, Περγαμόντο και κρίνο της κοιλάδας; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, υάκυνθος, φρέζια, ηλιοτρόπιο και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ, Μόσχος, σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα και Βανιλια.

Κάρδαμο Περγαμόντο κρίνο της κοιλάδας

ίριδα υάκυνθος φρέζια ηλιοτρόπιο Βιολέτα

βετιβέρ Μόσχος σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Floratta Sapphire by O Boticario.

Floratta Sapphire Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με O Boticario Floratta Sapphire fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με O Boticario Floratta Sapphire, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Floratta Sapphire by O Boticario. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Floratta Sapphire by O Boticario αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lacoste Lacoste Pour Femme Nina Ricci Les Belles de Ricci Belle de Minuit Alviero Martini GeoBlack Woman Olivier Strelli The World Is Wonderful Marina Marinof Reve Boheme Ajmal Facets of Her Ramon Molvizar Precious Kiehl`s Original Musk Neotantric Manic Love for Her M. Micallef Jewel UNTITLED UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King Juliette Has A Gun Not A Perfume