Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Homme.com O Boticario για άνδρες

Homme.com O Boticario για άνδρες

aquatic

Homme.com από O Boticario είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή, φασκόμηλο, νότες πρασίνου και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι Νότες Ανθών και Υδάτινες νότες; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Ουντ και Μόσχος.

Εσπεριδοειδή φασκόμηλο νότες πρασίνου Κάρδαμο

Νότες Ανθών Υδάτινες νότες

σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας Ουντ Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Homme.com by O Boticario.

Homme.com Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με O Boticario Homme.com fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με O Boticario Homme.com, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Homme.com by O Boticario. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Homme.com by O Boticario αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Roberto Cavalli Just Cavalli Blue Montale Aromatic Lime Lalique Louxor de Lalique Demeter Fragrance Christmas Tree Benetton Benetton Cold Bond No 9 Little Italy Jovoy Paris Hesperide Etienne Aigner Aigner Black Roger & Gallet Jean Marie Farina Extra Vieille Giorgio Armani Armani Prive Oranger Alhambra Molinard Eau de Citrus Xerjoff Kobe