Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Insensatez O Boticario για γυναίκες

Insensatez O Boticario για γυναίκες

τροπικό

Insensatez από O Boticario είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, μανταρίνι, παπάγια και ανανάς; οι μεσαίες νότες είναι βάμμα ρόδου, Βιολέτα, γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας και τσάι; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, βρύα δριός και νότες ξύλων.

Περγαμόντο μανταρίνι παπάγια ανανάς

βάμμα ρόδου Βιολέτα γιασεμί κρίνο της κοιλάδας τσάι

Μόσχος βρύα δριός νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Insensatez by O Boticario.

Insensatez Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με O Boticario Insensatez fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με O Boticario Insensatez, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Insensatez by O Boticario. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Insensatez by O Boticario αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Alfred Sung Bijou S. Cute Luxe Berry Passion Red Yves Saint Laurent Elle Intense Eau de Parfum Giorgio Beverly Hills Giorgio Beverly Hills Blue Miller Harris Figue Amere Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Elle Eau d`Ete Alain Delon Samourai Pinkberry Lush Ginger Acorelle Amande de Ble Parfums Berdoues 1902 Violette Thymes Kimono Rose LR Heidi Klum Me