Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Portinari O Boticario για άνδρες

Portinari O Boticario για άνδρες

Portinari από O Boticario είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, μανταρίνι και Κυπαρίσσι; οι μεσαίες νότες είναι Βασιλικός, Λεβάντα, Γεράνι, κόλιανδρος, κύμινο, γαρίφαλο, Βέτιβερ, πατσουλί και σανδαλόξυλο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος, Βανιλια και σπόρος Τόνκα.

Περγαμόντο μανταρίνι Κυπαρίσσι

Βασιλικός Λεβάντα Γεράνι κόλιανδρος κύμινο γαρίφαλο Βέτιβερ πατσουλί σανδαλόξυλο

Κεχριμπάρι Μόσχος Βανιλια σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Portinari by O Boticario.

Portinari Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με O Boticario Portinari fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με O Boticario Portinari, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Portinari by O Boticario. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Portinari by O Boticario αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Premier Figuier Extreme Sergio Tacchini Feel Good Man Morgan Morgan de Toi Homme Azzaro Silver Black Fragonard Vetyver Jennifer Lopez Deseo for Men Ulric de Varens Hot! Fragrances Blue Fragonard Les Naturelles: Lavande Profumi del Forte By Night Black Joop! Joop! Go Hot Contact Cale Fragranze d’Autore Mistero Cuba Paris Cuba Gold