Σχεδιαστές » N-Q » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Laltrove 1001 O`Driu για άνδρες

Laltrove 1001 O`Driu για άνδρες

Laltrove 1001 O`Driu για άνδρες Εικόνες

Laltrove 1001 από O`Driu είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Laltrove 1001 κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Angelo Orazio Pregoni. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, Γλυκάνισο, πιπέρι και παιώνια; οι μεσαίες νότες είναι Αγγελική, πορτοκάλι , ματζουράνα, νότες ξύλων, έλαιο κυπριόλης και Κανέλα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, δεντρολίβανο και φασκόμηλο.

γκρειπ φρουτ Γλυκάνισο πιπέρι παιώνια

Αγγελική πορτοκάλι ματζουράνα νότες ξύλων έλαιο κυπριόλης Κανέλα

Μόσχος σανδαλόξυλο δεντρολίβανο φασκόμηλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Laltrove 1001 by O`Driu.

Laltrove 1001 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με O`Driu Laltrove 1001 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με O`Driu Laltrove 1001, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Laltrove 1001 by O`Driu. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Laltrove 1001 by O`Driu αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Police Uomo Police Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Red Tea & Spices Jardin de France Gingembre biehl parfumkunstwerke eo02 Lili Bermuda 64 West Le Jardin Retrouve Decibel from PSS Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 3: La Foret Miller et Bertaux A Quiet Morning Nickel Eau Maximum Michel Germain Deauville pour Homme Parfumerie Generale Private Collection Un Crime Exotique Mansfield Antonio De Curtis